Lek. stom.

Edyta Kuskowska

Dr Kuskowska jest lekarzem stomatologii z wieloletnim doświadczeniem. Swoje wykształcenia zdobywała w Akademii Medycznej w Gdańsku. W naszym centrum stomatologicznym zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką oraz leczeniem kanałowym. Doktor podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, poświęca mu należyty czas, dokładnie przedstawia i tłumaczy cały proces leczenia. Służy nie tylko pomocą stomatologiczną, lecz i dobrym słowem.

Umów się na wizytę


Wykonuje zabiegi

   

Opinie

Dodaj opinie za pośrednictwem poniższych platform:

 

Slide

Do Pani doktor przyszedłem po wielu latach przerwy w leczeniu zębów w Curodentalu…oczywiście z mojej winy;) Atmosfera, podejście, tłumaczenie, i ……ta pewna ręka, ten profesjonalizm to jest to czego oczekiwałem, jeśli zapewnia mnie że nie będzie bolało to tak jest;))) Pracę swoją wykonuje perfekcyjnie, tłumaczy, wyjaśnia i opracowuje dalszy tok leczenia, towarzyszy jej urocza uśmiechnięta pani asystentka która opowiada różne anegdoty aby oderwać myśli od bieżącej sytuacji 😉 Dzięki profesjonalizmowi Pani doktor i asystentki wyleczę wszystkie moje ubytki i nie muszę szukać innych specjalistów;)))

-Marcin

Slide

Bajka! Mogę chodzić codziennie 🙂 Podejście bardzo indywidualne, pomoc i objaśnienie problemu, przedstawienie opcji, pewność podczas zabiegów, zero stresu i pełne zrozumienie. Na prawdę super i szczerze polecam 🙂
– Grzegorz

Slide

Rewelacyjna doktor. Polecam każdemu kto boi się takich miejsc.Mozna wyleczyć ząbki bez strachu i bólu . Jest bardzo profesjonalna ,uprzejma i miła.
– sława22 (znany lekarz)

previous arrow
next arrow
         

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Umów się na wizytę