Metamorfozy

Bonding – licówki kompozytowe

   

Bonding czyli licówki kompozytowe, to szybka oraz bezinwazyjna metoda na poprawę estetyki uśmiechu. W odróżnieniu od pełnych rekonstrukcji nie wymaga ona ingerencji w szkliwo zębów. Dodatkowo zabieg jest całkowicie odwracalny. Dzięki temu, jest to idealny sposób poprawy estetyki uśmiechu dla pacjentów, którzy nie chcą decydować się na stałe rozwiązanie jakim są na przykład licówki porcelanowe lub tych, którzy po prostu chcieliby sprawdzić jak będą się czuć w nowym uśmiechu.

Czytaj więcej    


   

Leczenie ortodontyczne

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu oraz korygowaniem nieprawidłowo ustawionych zębów za pomocą aparatu ortodontycznego. Leczenie prowadzone przez lekarza ortodontę nie tylko pozytywnie wpływa na wizerunek naszej twarzy, znacząco poprawiając estetykę uśmiechu, ale również pomaga w zredukowaniu wad wymowy czy bólów związanych z dysfunkcją stawów skroniowo-żuchwowych.

 

  Więcej metamorfoz    


   

Leczenie protetyczne

     

Dzięki leczeniu protetycznemu możliwe staje się posiadanie pięknego, zdrowego uśmiechu. Nasze centrum posiada różne rodzaje uzupełnień protetycznych wspartych na uzębieniu (lub jego pozostałościach) pacjenta. Mogą to być pojedyncze korony, protezy ruchome lub stale, mosty, lub też mieszane – czyli połączenie różnych prac. Dla pacjentów bezzębnych również jest rozwiązanie – implanty zębowe.

Czytaj więcej    


   

Z zakresu stomatologii zachowawczej

Stomatologia zachowawcza polega nie tylko na usuwaniu próchnicowo zmienionych tkanek twardych zęba, lecz także uzupełnianiem ubytków trwałym materiałem kompozytowym. Wszystko po to, by przywrócić zarówno funkcję, jak i estetykę zęba. W naszym centrum stomatologicznym Curodental wykonujemy wypełnienia oraz korekty zębów.

Czytaj więcej        

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę