Baner klinika
W jednym miejscu zadbamy o Twój
zdrowy i piękny wygląd.

 

O nas

Centrum Stomatologiczne Curodental jest nowoczesną Kliniką zajmującą się kompleksowymleczeniem z zakresu stomatologii. Gabinet stomatologiczny został założony w 1993 roku i jako jedna z pierwszych prywatnych  Klinik na terenieTrójmiasta świadczył swoim pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Przez ponad 20 lat swojej działalności Curodental zdobył uznanie wielu tysięcy osób.

Nasz gabinet stomatologiczny zlokalizowany jest w centrum Gdańska przy ulicy Okopowej. Na terenie Centrum Stomatologicznego znajduje się m.in. kilka  gabinetów, pracownia rtg zębów wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz obszerna poczekalnia dla naszych pacjentów. Wszystkie pomieszczenia znajdujące się w naszej Klinice są klimatyzowane.

Zarówno budynek jak i lokal zajmowany przez Klinikę został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nowoczesna winda, szerokie przejścia, toaleta dla niepełnosprawnych czy podjazdy pozwolą bezproblemowo odbyć wizytę w naszym Centrum.

Lekarze Centrum Stomatologicznego Curodental to specjaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy swój zawód uprawiają z zamiłowaniem i pasją. Wszyscy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach stomatologicznych. Przychodząc na wizytę do naszej Kliniki  mają Państwo gwarancję, że dentysta zaproponuje wszystkie możliwe warianty leczenia i wspólnie z Państwem wybierze najlepszy z nich.

Zastosowanie sprzętu najnowszej generacji w połączeniu z doświadczeniem , wiedzą i umiejętnościami  naszych lekarzy daje nieograniczone możliwości w precyzyjnej diagnozie i leczeniu stomatologicznym naszych Pacjentów.

 

Misja uśmiech

Naszą misją jest świadczenie  profesjonalnych usług z zakresu stomatologii, przy wykorzystaniu najnowszych metod, urządzeń i materiałów.

 


Medycyna estetyczna

Wierzymy, że holistyczne podejście do zdrowia i urody jest najważniejsze. Dlatego w jednym miejscu znajduje się placówka oferująca zakresu stomatologii – Centrum Stomatologiczne Curodental oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – Centrum Medycyny Estetycznej Medi Perfection.

Medycyna estetyczna Gdańsk

Centrum Medycyny Estetycznej Medi Perfection to klinika medycyny estetycznej zajmująca pomieszczania Centrum Stomatologicznego Curodental. Pełne zaplecze chirurgiczne oraz sprzęt sterylizujący umożliwia nam na przeprowadzenie zabiegów na jak najwyższym poziomie z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W Medi Perfection przeprowadzamy wybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dbając o Państwa wygląd i zdrowie używamy jedynie wyselekcjonowanych preparatów renomowanych firm, ponieważ dzięki temu, mają Państwo gwarancje bezpieczeństwa i skuteczności. Więcej informacji

 

Galeria

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę