Medycyna estetyczna
Slide 1
Medycyna estetyczna w
perfekcyjnym wydaniu.

 

Medycyna estetyczna Gdańsk

Wierzymy, że holistyczne podejście do zdrowia i urody jest najważniejsze. Dlatego w naszej klinice mogą Państwo skorzystać nie tylko z zabiegów stomatologicznych, ale także z zakresu medycyny estetycznej. Zapraszamy do Medi Perfection – medycyna estetyczna w perfekcyjnym wydaniu.

 

Centrum Medycyny Estetycznej Medi Perfection

Medycyna estetyczna Gdańsk

Medi Perfection to klinika medycyny estetycznej mieszcząca tuż przy gdańskiej starówce. Pełne zaplecze chirurgiczne oraz sprzęt sterylizujący umożliwia nam na przeprowadzenie zabiegów na jak najwyższym poziomie z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W Medi Perfection przeprowadzamy wybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dbając o Państwa wygląd i zdrowie używamy jedynie wyselekcjonowanych preparatów renomowanych firm, ponieważ dzięki temu, mają Państwo gwarancje bezpieczeństwa i skuteczności.

Zarówno budynek jak i lokal zajmowany przez Klinikę został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.Nowoczesna winda, szerokie przejścia, toaleta dla niepełnosprawnych czy podjazdy pozwolą bezproblemowo odbyć wizytę w naszym Centrum.

Umów się na wizytę

Zabiegi z zakresu medycyny estetyczej

Medycyna estetyczna Gdańsk

Restylane Skinboosters

Restylane Skinboosters to innowacyjna seria preparatów głęboko i długotrwało nawilżających, opracowanych w celu zapewnienia  nawilżenia głębokich warstw skóry oraz długotrwałej poprawy jej ogólnej jakości. Jest to zupełnie nowe podejście do zagadnienia rewitalizacji skóry pozwalające na dotarcie tam, gdzie ma miejsce początek procesu starzenia skóry. Sekretem działania i skuteczności Restylane Skinboosters jest specjalna formuła stabilizowanego kwasu hialuronowego.  Jego zadaniem jest pobudzenie produkcji naturalnego kolagenu.

Czytaj więcej

 

Medycyna estetyczna Gdańsk

Leczenie uśmiechu dziąsłowego

Uśmiech dziąsłowy (gummy smile) to wada, która staje się widoczna w chwili, gdy się uśmiechamy. Jest to problem estetyczny i źródło kompleksów wielu osób. Dotknięta nią osoba najczęściej próbuje kontrolować swój uśmiech, nie mogąc się nim w pełni cieszyć. Na szczęście medycyna estetyczna oraz stomatologia oferuje wiele skutecznych zabiegów redukujących tę wstydliwą dolegliwość.

Niezależnie od przyczyn powodujących uśmiech dziąsłowy można go skorygować, dzięki najnowocześniejszym metodom. Sposób leczenia jest uzależniony od przyczyny jego powstania. Uśmiech dziąsłowy można skorygować między innymi dzięki leczeniu ortodontycznemu, zabiegowi chirurgicznemu lub poprzez zastosowanie medycyny estetycznej.

Czytaj więcej

 

 

Medycyna estetyczna Gdańsk

Zabieg Profhilo®

Zabieg Profhilo®, to sposób na odmłodzenie twarzy i przywrócenie jej atrakcyjnego wyglądu bez interwencji chirurgicznej. Zabieg z użyciem preparatu Profhilo® wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki w obszarze policzkowym, podpoliczkowym, jak i w okolicy „kurzych łapek”. Wysmukla rysy twarzy przywracając odpowiednie napięcie skóry, jednocześnie liftingując linię żuchwy oraz górną część szyi. Rysy twarzy stają się wysmuklone i wyraźniej zarysowane, a cała twarz odmłodzona, dając tak oczekiwany efekt biorewolumetryczny.

Zaaplikowana molekuła młodości Profhilo® powoli i długotrwale działa na skórę jak „miliony sprężynek”, które przywracają kontur twarzy i nadają utracony z biegiem lat efekt jędrności.

Czytaj więcej

 

Lipoliza interakcyjna

Lipoliza interakcyjna jest nowoczesnym nieinwazyjnym sposobem redukcji tkanki tłuszczowej w różnych okolicach ciała. Jest to idealna alternatywa dla liposukcji.  Zabieg polega na trwałym usunięciu tkanki tłuszczowej, dzięki podaniu zastrzyków z substancją rozpuszczającą komórki tłuszczowe za pomocą cienkiej igły bądź kaniuli. Rozpuszczony tłuszcz zostaje rozłożony w naturalnym procesie przemiany materii oraz wydalony z organizmu. Jest to w pełni bezpieczny i nieinwazyjny zabieg, który nie wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania.

Czytaj więcej

 

Lekarz medycyny estetycznej Wojciech Sielski

Dr Wojciech Sielski certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.  Ukończył prestiżowy kurs podyplomowy w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Podczas kursu uczestniczył w licznych zajęciach prowadzonych przez  grono najlepszych fachowców z kraju i z zagranicy. Zdobyta tam wiedza oraz umiejętności pozwoliły mu stać się ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Umów się na wizytę