Medycyna estetyczna
Slider

 

Medycyna estetyczna Gdańsk

Wierzymy, że holistyczne podejście do zdrowia i urody jest najważniejsze. Dlatego w naszej klinice mogą Państwo skorzystać nie tylko z zabiegów stomatologicznych, ale także z zakresu medycyny estetycznej. Zapraszamy do Medi Perfection – medycyna estetyczna w perfekcyjnym wydaniu.

 

Centrum Medycyny Estetycznej Medi Perfection

Medycyna estetyczna Gdańsk

Medi Perfection to klinika medycyny estetycznej mieszcząca tuż przy gdańskiej starówce. Pełne zaplecze chirurgiczne oraz sprzęt sterylizujący umożliwia nam na przeprowadzenie zabiegów na jak najwyższym poziomie z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W Medi Perfection przeprowadzamy wybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dbając o Państwa wygląd i zdrowie używamy jedynie wyselekcjonowanych preparatów renomowanych firm, ponieważ dzięki temu, mają Państwo gwarancje bezpieczeństwa i skuteczności.

Zarówno budynek jak i lokal zajmowany przez Klinikę został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.Nowoczesna winda, szerokie przejścia, toaleta dla niepełnosprawnych czy podjazdy pozwolą bezproblemowo odbyć wizytę w naszym Centrum.

Przejdź do zakładki kontakt i umów się na wizytę.

Umów się na wizytę

Zabiegi z zakresu medycyny estetyczej

j

e

Lekarz medycyny estetycznej Wojciech Sielski

Dr Wojciech Sielski certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.  Ukończył prestiżowy kurs podyplomowy w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Podczas kursu uczestniczył w licznych zajęciach prowadzonych przez  grono najlepszych fachowców z kraju i z zagranicy. Zdobyta tam wiedza oraz umiejętności pozwoliły mu stać się ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Umów się na wizytę

EnglishSwedishPolandNorway