Bonding Gdańsk – licówki kompozytowe

Bonding Gdańsk czyli licówki kompozytowe, to szybka oraz bezinwazyjna metoda na poprawę estetyki uśmiechu. W odróżnieniu od pełnych rekonstrukcji nie wymaga ona ingerencji w szkliwo zębów. Dodatkowo zabieg jest całkowicie odwracalny. Dzięki temu, jest to idealny sposób poprawy estetyki uśmiechu dla pacjentów, którzy nie chcą decydować się na stałe rozwiązanie jakim są na przykład licówki porcelanowe lub tych, którzy po prostu chcieliby sprawdzić jak będą się czuć w nowym uśmiechu.

   

Przykład bondingu połączonego z wybielaniem lampą

 

1. Przed

Pacjentka zgłosiła się do naszego gabinetu w celu rozjaśnienia zębów oraz wymiany pożółkłego wypełnienia założonego na dwóch górnych jedynkach.

 

2. Po wybielaniu lampą

Przed wykonaniem wybielania zęby Pacjentki miały kolor A2, natomiast po wykonaniu wybielania udało się uzyskać kolor o cztery tony jaśniejszy.

 

3. Po korekcie wybielania oraz bondingu jedynek

Kolejnym było przeprowadzenie korekty wybielania, aby uzyskać wymarzony przez Pacjentkę efekt oraz wymiana starych wypełnień w jedynkach za pomocą wysokiej klasy żywic kompozytowych, dzięki którym lekarzowi udało się uzyskać naturalny efekt. Całe leczenie trwało zaledwie trzy dni.

   

Efekty bondingu

  Skorygowanie kształtu oraz wad estetycznych zębów,

Odbudowa ukraszeń oraz odprysków,

Zamknięcie szpar między zębami (diastema)

Uzyskanie jasnego, a zarazem naturalnego koloru zębów.

   

Dlaczego Bonding w Curodental?

W Centrum Stomatologicznym Curodental pracujemy na najnowszej klasy żywicach kompozytowych o szerokim wachlarzu barw oraz struktury. Pozwala to osiągnąć naturalny wygląd zęba oraz stworzyć powierzchnię, która idealnie imituje szkliwo. Jakość użytych materiałów przekłada się również na dłuższą żywotność odbudowy, mniejsze jej ścieranie oraz przebarwianie się.

   

Cennik

Konsultacja100
Estetyczna odbudowa kompozytowa w zakresie jednego zęba400-600
Estetyczna odbudowa kompozytowa 10 zębów + wybielanie lampą 2 łukiod 6000 do 7000

Rejestracja online


Dr Edyta Gasperowicz absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Jej głównym zainteresowaniem jest stomatologia estetyczna, implantoptotetyka oraz protetyka. Uczestniczyła w wielu kursach oraz konferencjach związanych właśnie z tymi dziedzinami. Stale podnosi swoje umiejętności. Była wieloletnim członkiem PASEPolskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, która jest filią IFED (International Federation of Esthetic Dentistry).

Masz pytania dotyczące bonding Gdańsk? Skontaktuj się z nami 🙂