Bon podarunkowy stomatolog

Bon podarunkowy do stomatologa

Chciałbyś podarować ukochanej osobie wyjątkowy, ale zarazem praktyczny prezent? Nie masz jednak pomysłu, co mogłoby to być? A może piękny, zdrowy uśmiech – to jest właśnie to?!

Mówi się, że zdrowia nie można kupić. A jednak, w obecnych czasach, dzięki ogromnemu postępowi w dziedzinie medycyny – jest to realne. Podaruj swoim bliskim piękny i zdrowy uśmiech i spraw, aby uśmiechali się od ucha do ucha bez oporu.

Bon podarunkowy stomatolog to voucher, który uprawnia posiadacza do skorzystania z naszych usług  o wartości przypisanej w trakcie procesu kupna.

Dlaczego akurat bon podarunkowy do Centrum Stomatologicznego Curodental?

Curodental to nowoczesna klinika stomatologiczna mieszcząca się w samym sercu gdańskiej starówki. Posiadamy pełne zapłacze diagnostyczne w tym tomograf komputerowy, skaner wewnątrzustny, aparat punktowy, mikroskop stomatologiczny i wiele innych urządzeń, które wspomagają prawidłowy proces leczenia i diagnostyki.

W naszej klinice przeprowadzisz pełne leczenie stomatologiczne. Zaczynając od leczenia kanałowego oraz próchnicy, wstawieniu implantów czy leczenia ortodontycznego i estetycznego. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaproponować naszym pacjentom kompleksowe leczenie stomatologiczne w jednym miejscu.

Zasady działania bonu podarunkowego

  • Jeśli wybrana zostanie usługa, której cena przekracza wartość bonu podarunkowego, pacjent jest zobowiązany dopłacić różnicę.
  • Karta nie podlega wymianie na gotówkę.
  • Ważność bonu – rok od daty zakupu.

Masz pytania dotyczące implanty Gdańsk? Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę

Zapraszamy do Centrum Stomatologicznego Curodental!