Piotr Fitaszewski

Lek. stom.

Piotr Fitaszewski

Dr Piotr Fitaszewski ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w kraju oraz za granicą. Praca jest jego życiową pasją, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kongresach i kursach z zakresu implantologii, implantoprotetyki oraz chirurgii stomatologicznej.

Wykorzystując zdobytą wiedzę Dr Piotr Fitaszewski w Centrum Stomatologicznym Curodental wykonuje wysoce skomplikowane zabiegi  z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz implantoprotetyki. Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz metod leczenia, jak i wykorzystanie tomografii komputerowej pozwalają mu bardzo precyzyjnie zaplanować i przeprowadzić zabiegi stomatologiczne.

Bardzo ceniony przez swoich pacjentów za profesjonalne podejście do problemów pacjenta, sprawia, że każdy jego pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

Umów się na wizytę


Wykonuje zabiegi

 


Opinie

Slide 1
Robiłam u Piotra Fitaszewskiego obydwie jedynki! implant z koroną, a na drugiej koronę na własnym zębie. Jestem bardzo zadowolona, podejście do pacjenta, wiedza medyczna, profesjonalizm, dbałość o detale i przede wszystkim estetykę i efekt końcowy. Sposób rozliczania z klientem super. Cały etap leczenia trwał kilka m-cy, na wstępie podano mi koszt, nie ma niespodzianek w trakcie leczenia, kontrole i nagłe wizyty(wklejanie zęba zastępczego) bezpłatne. Polecam, zwłaszcza w trudnych przypadkach, które wymagają dużego doświadczenia i wiedzy stomatologicznej.
– Zadowolona Pacjentka
Slide 1
Lekarz godny polecenia.
Wizyty nie wywoływały u mnie stresu.
Miałam wyrywane 2 zeby u p.Doktora Fitaszewskiego.
Zero bólu , miła ratmosfera, Pan doktor porozmawia wytlumaczy ale i pośmieje sie 🙂 Polecam
– Magdalena
Slide 1
Polecam Pana doktora. Usunięcie dolnej ósmeki i siódemki przebiegło szybko i bezboleśnie. Dużo strachu o nic. Najważniejsze, że nie bolało także wtedy, gdy przestało działać znieczulenie. Panie doktorze, dziękuję bardzo
– Agnieszka
previous arrow
next arrow

 

Dodaj opinie za pośrednictwem poniższych platform:

 


Certyfikaty

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Umów się na wizytę