Lek. stom.

Katarzyna Głowacka
(Suchorska)

Dr Katarzyna Głowacka absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej codziennej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze metody leczenia, dzięki uczestnictwu w licznych kursach i szkoleniach. Profesjonalistka w każdym calu chcąca zapewnić swoim pacjentom kompleksowe leczenie na najwyższym poziomie. W Centrum Stomatologicznym Curodental wykonuje zabiegi z zakresu endodoncji, protetyki oraz leczenia zachowawczego. Wykonuje skomplikowane prace protetyczne w tym; protezy szkieletowe, prace kombinowane, mosty, licówki i  korony estetyczne. Bardzo zelży jej na dokładności leczenia, dlatego leczenie kanałowe przeprowadza z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego.

Jej domeną jest nie tylko dokładność leczenia, ale też delikatność i cierpliwość w pracy z pacjentem. Skupiona na indywidualnych potrzebach pacjenta, zawsze stara się wytłumaczyć przebieg leczenia oraz rozwiać jego wszelkie wątpliwości, a to przekłada się na sukces leczenia.

Biegle posługuje się językiem angielskim, co potwierdza uzyskany przez nią certyfikat – Certificate in Advanced English.

 

Umów się na wizytę

 


Wykonuje zabiegi

 


Metamorfozy

 


Opinie

Dodaj opinie za pośrednictwem poniższych platform:

 


Certyfikaty

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę