Lek. stom.

Justyna Łatkowska

Dr Justyna Łatkowska ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym.

Podczas studiów aktywnie udzielała się jako wolontariuszka w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Od tamtego czasu jest głównie związana z Chirurgią i Szczękowo-Twarzową, która jest jej pasją i  tej właśnie dziedzinie poświęciła swoją karierę zawodową. 

Obecnie pracuje oraz odbywa szkolenie specjalizacyjne z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Klinice Szczękowo-Twarzowej w UCK. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w tej placówce oraz wolontariatowi na studiach Dr Justyna Łatkowska poznała wiele różnych chirurgicznych problemów pacjentów oraz metod ich leczenia. 

W Centrum Stomatologicznym Curodental wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz dłutowania zębów.

Uczestniczka licznych kursów i sympozjów w kraju i za granicą.

Cechuje ją przede wszystkim profesjonalizm oraz indywidualne podejście do  problemów  i potrzeb pacjenta, ponieważ chcę jak najlepiej im służyć.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

Umów się na wizytę


Wykonuje zabiegi

 

 


Opinie

Wspaniała Doktor 🙂
Miła, uprzejma,szybko rozładowała mój stres w gabinecie.Do tego świetny fachowiec,ekstrakcja przebiegła szybko i co najważniejsze bezboleśnie.
Polecam!
-Marta
Ekstrakcja ósemki dolnej - Poszło tak szybko ze do tej pory jestem w szoku. Miła sympatyczna doktor która wie co robi. Polecam serdecznie
- Mateusz
Polecam serdecznie dr Justynę. Trafiłam do niej z ogromnym bólem ‚zęba mądrości’, którego trzeba było usunąć chirurgicznie. Dr zrobila to bez najmniejszego problemu, całe leczenie przebiegło prawidłowo. Dodatkowym atutem jest to, ze doktor jest przesympatyczna 🙂
-Paulka
Slider

Dodaj opinie za pośrednictwem poniższych platform:

 


Certyfikaty

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

EnglishSwedishPolandNorway