Pogotowie stomatologiczne

Pogotowie stomatologiczne Gdańsk

Ból zęba zazwyczaj pojawia się nagle i w najmniej oczekiwanym momencie. Znacząco utrudnia on funkcjonowanie, sprawiając, że codzienne czynności wydają się wręcz niemożliwe do wykonania. W Centrum Stomatologicznym Curodental pacjenci z bólem zęba traktowani są priorytetowo. Staramy się aby każdy pacjent, który się do nas zgłosi został w takim przypadku przyjęty tego samego dnia. Nasza klinika otwarta jest również w sobotę.  

 

W takim wypadku najlepiej skontaktować się z nami drogą telefoniczną pod numer telefonu 58 301 21 61 lub 58 308 15 98.

Pacjent z bólem zgłaszając się do naszej kliniki zastaje przyjęty przez dentystę. Na miejscu może zostać wykonane zdjęcie RTG w celu zdefiniowania przyczyny bólu. W naszym centrum posiadamy nowoczesny sprzęt rentgenowski.  Następnie stomatolog  lokalizuje przyczynę bólu i pomaga pacjentowi.

Każdy nasz pacjent traktowany jest indywidualnie, a jego leczenie dopasowane jest do jego potrzeb. Zdarza się, że po wstępnej diagnozie oraz  pomocy pacjent przekierowany jest do innego specjalisty w obrębie naszej kliniki. Na przykład do endodonty na leczenie kanałowe, lub chirurga stomatologicznego na usunięcie zęba.

Centrum Stomatologiczne Curodental wykonujemy wszystkie usługi stomatologiczne z każdej dziedziny. Dzięki temu, pacjent zgłaszający na leczenie do naszej kliniki może być pewien, że wyjdzie od nas z pięknym, zdrowym uśmiechem.

 

Centrum Stomatologiczne Curodental- Pogotowie stomatologiczne Gdańsk

Periodontolog Gdańsk

Centrum Stomatologiczne Curodental może być również traktowane jako pogotowie stomatologiczne. Każdy zgłaszający się do nas pacjent z bólem traktowany jest priorytetowo. Nasza klinika została w pełni wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia. W tym w cyfrowy tomograf komputerowy oraz cyfrowy aparat punktowy. Dostęp do wykonania zdjęcia RTG podczas wizyty stomatologicznej umożliwia lekarzowi o wiele szybsze oraz trafniejsze postawienie diagnozy oraz zaplanowanie leczenia.

Wszystko to pozwala lekarzowi bardzo szybko określić przyczynę bólu oraz pomóc w jego ugaszeniu.

Masz pytania dotyczące implanty Gdańsk? Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę

 Pogotowie stomatologiczne Gdańsk – Zapraszamy do Centrum Stomatologicznego Curodental!