Milena Szkiler

Lek. stom.

Milena Szkiler

Dr Milena Szkiler absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jej pasją zawodową jest protetyka, endodoncja oraz stomatologia estetyczna, i właśnie w tych dziedzinach rozwija swoją karierę stomatologiczną uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach.

W pracy zależy jej na jak największej precyzji oraz jakości leczenia, dlatego często zabiegi przeprowadza z użyciem mikroskopu stomatologicznego. W Centrum Stomatologicznym Curodental wykonuje wysoko estetyczne prace protetyczne oraz zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją.

Uważa, że zdrowy, piękny uśmiech potrafi zmienić nasze życie na lepsze. Dlatego jej główną motywacją do pracy jest zdrowy i piękny uśmiech każdego pacjenta.

Biegle posługuje się językiem angielskim

Umów się na wizytę


Wykonuje zabiegi

 


Opinie

Leczę się u Pani doktor wraz z córką. Zawsze możemy liczyć na profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do problemu. Pani doktor wyróżnia się bogatą wiedzą, doświadczeniem i jubilerską wręcz dokładnością. To bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Polecam ją z pełną odpowiedzialnością!
- Emila
Ręce, które leczą. Świetna specjalistka, ogromne zaangażowanie i bezsprzecznie ponadprzeciętna dbałość o szczegóły i dobro pacjenta. Za każdym razem bez cienia obaw oddaję się w ręce Pani Doktor!
- Piotr
Przemiła, kompetentna Pani doktor, profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze. Lekarz z zamiłowania, super podejście! Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam!
- Asia
previous arrow
next arrow
Slider

 

Dodaj opinie za pośrednictwem poniższych platform:

 


Certyfikaty

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Umów się na wizytę

EnglishSwedishPolandNorway