Invisalign Gdańsk

W dzisiejszych czasach wiele osób marzy o pięknych, białych zębach, niestety nie każdy został obdarzony przez naturę pięknym hollywoodzkim uśmiechem. Proste zęby mają wielki wpływ na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Po dobrze wykonanym leczeniu ortodontycznym bardzo często zanikają problemy logopedyczne oraz skłonność do pojawienia się choroby dziąseł. Wiele osób z obawy na estetykę tradycyjnego aparatu ortodontycznego woli nie podejmować leczenia ortodontycznego. Alternatywą dla tych osób może być system Invisalign.

   

Co to jest Invisalign?

Invisalign to system niewidocznych aparatów ortodontycznych zwanych inaczej alignerami, w jego skład wchodzą dwie nakładki – górna oraz dolna. Jedną z cech charakterystycznych tego systemu jest to, że wymienia się je raz w tygodniu. W naszej klinice leczenie ortodontyczne Invisalign przeprowadza Lek. stom. specjalista ortodonta Małgorzata Sawka-Pomierska , jest ona lekarzem ortodontą, certyfikowanym przez firmę tworzącą alignery Invisalign.

   

Zalety systemu Invisalign


Jedną z największych zalet systemu Invisalign jest to że jest on praktycznie niewidoczny. Tradycyjny aparat składa się z zamów, które są przymocowane do zębów oraz drutu, który je łączy. Invisilaign to przezroczyste nakładki, które są doskonale dopasowane do kształtów zębów pacjenta, przez co nie tylko są niewidoczne, ale też nie wpływają na mowę oraz są bardzo wygodne.

   

Dla kogo

System Invisalign polecamy, każdej osobie, której zależy na niewidocznym leczeniu ortodontycznym. Można nim wyleczyć różne wady zgryzu, takie jak zgryz otwarty, zgryz głęboki, stłoczenia zębów, zgryz krzyżowy, zgryz przewieszony czy szparowatość. Stosowanie niewidocznych nakładek poleca się przede wszystkim osobą, którym zależy na przeprowadzeniu leczenia ortodontycznego bez rezygnacji z codziennego komfortu.

   

Cennik

Konsultacja200
Aparat Invisalign10 000- 16 000
Więcej w zakładce cennik

Rejestracja online


Zabiegi wykonuje