Clear Aligner w Gdańsku – nakładki ortodontyczne Dr Smile

Nie każdy jest zadowolony z wyglądu swojego uśmiechu, ale niemal każdy może go osiągnąć. Proste zęby mogą wpłynąć pozytywnie na naszą pewność siebie, ale też – a może przede wszystkim – na zdrowie naszych zębów. Stłoczenia powodują, że trudniej jest nam doczyścić szczeliny między zębami i utrzymać prawidłową higienę jamy ustnej.

Standardową metodą prostowania zębów są stałe aparaty ortodontyczne, ale niektórzy pacjenci wolą mniej inwazyjne opcje bez stosowania drutów. Alternatywą są nakładki ortodontyczne typu Clear Aligner od DR SMILE.

Co to są nakładki ortodontyczne?

Nakładki ortodontyczne na pierwszy rzut oka są identyczne jak te, do wybielania zębów. I jest to poniekąd dobre skojarzenie, chociaż potrafią one o wiele więcej. Są to przezroczyste nakładki, nazywane też alignerami, które stopniowo przesuwają zęby we właściwym kierunku.

Jak działa prostowanie zębów nakładkami? Pacjent otrzymuje indywidualny zestaw nakładek – ich liczba zależy od tego, jak długo musi potrwać leczenie. Każda nakładka delikatnie różni się od pozostałej, dzięki czemu zęby po każdej zmianie nakładek są przesuwane w pożądaną stronę. Niepotrzebne są tu druty znane z leczenia standardowym aparatem ortodontycznym. Nakładki trzeba zmieniać co 14 dni.

Jak przebiega proces leczenia z Dr Smile?

Leczenie nakładkami DR SMILE pacjenci cenią sobie za wygodę. Cały proces jest niezwykle prosty i przejrzysty.

Zaczynamy od bezpłatnej wizyty w naszym Centrum Stomatologicznym CURODENTAL. Na wizytę można zapisać się wygodnie przez stronę drsmile.pl. Na wizycie wykonujemy skan 3D zębów, który jest alternatywą dla standardowych wycisków stosowanych przed leczeniem ortodontycznym. Na podstawie skanu DR SMILE  w przeciągu tygodnia przygotowuje indywidualny plan leczenia, który zawiera:

  • przebieg leczenia,
  • wizualizację 3D przebiegu leczenia,
  • całkowity koszt leczenia.

Po podjęciu decyzji o leczeniu nakładki są wysyłane do produkcji. Po 4-8 tygodniach trafiają one bezpośrednio do domu pacjenta razem ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami.

Leczenie jest kontrolowane przez aplikację mobilną DR SMILE, a w wszystkie niezbędne zabiegi podczas leczenia (takie jak stripping czy mocowanie attachmentów) są bezpłatne.

Zalety leczenia nakładkami

Leczenie nakładkami to nowoczesna metoda prostowania zębów, która z roku na rok zyskuje coraz więcej entuzjastów.

Za co pacjenci lubią nakładki DR SMILE?

  • Są niemal niewidoczne, dzięki czemu zapewniają dyskretne leczenie
  • Są wygodne, pozwalają na jedzenie wszystkich rodzajów produktów (nakładki zdejmujemy do jedzenia)
  • Leczenie jest krótkie – trwa od 4 do 9 miesięcy
  • Brak konieczności częstych wizyt kontrolnych
  • Pewna cena – brak ukrytych kosztów, cena leczenia zawiera koszt wszystkich nakładek i akcesoriów oraz potrzebnych zabiegów w trakcie leczenia
  • Możliwość płatności ratalnej – do 72 rat lub do 24 rat 0%
  • Gwarancja satysfakcji – DR SMILE gwarantuje zadowolenie z efektów leczenia – jeśli różni się od zakładanego w planie, dalsze leczenie jest na koszt firmy.

Cennik

Wizyta informacyjna ze skanem 3D – Bezpłatna

Cena leczenia – od 6 790 zł do 11 390 zł jednorazowo lub od 153 zł miesięcznie

Dodatkowe zabiegi w trakcie leczenia – Bezpłatne


Zapisz się na wizytę w naszym gabinecie!