ból zęba Gdańsk

Ból zęba

Ból zęba Gdańsk

Nagły ból zęba zazwyczaj pojawia w najmniej oczekiwanym momencie. Kiedy ból zęba jest silny to znacząco utrudnia on wykonywanie codziennych czynności. Centrum Stomatologiczne Curodental pacjentów z silnym bólem zęba traktuje priorytetowo. Dokładany wszelkich starań, aby każdy zgłaszający się do nas pacjent został przyjęty jeszcze tego samego dnia. Curodental dla wygody naszych pacjentów otwarty jest również w soboty.

W przypadku ostrego bólu najlepiej skontaktować się z nami poprzez kontakt z rejestracją pod numerem telefonu 58 301 21 61 lub 58 308 15 98.

Pacjent zgłaszający się do nas z ostrym bólem zęba, zostaje niezwłocznie przyjęty przez lekarza dentystę. Na miejscu jeżeli zaistnieje taka potrzeba lekarz może wykonać zdjęcie RTG. Dzięki jego wykonaniu o wiele łatwiejsze jest znalezienie przyczyny bólu oraz pomoc w jego ugaszeniu.

Nasze indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz dopasowanie planu leczenia do jego potrzeb zawsze skutkuje u naszych pacjentów, powrotem ich uśmiechu na twarzy. Nierzadko po ustaleniu wstępnej diagnozy oraz doraźnej pomocy w ugaszeniu bólu pacjent zostaje skierowany do innego specjalisty w obrębie naszej kliniki. Dzieje się tak głównie dlatego, że lekarze stomatolodzy specjalizują się w rożnych dziedzinach stomatologii na przykład endodoncji, chirurgii stomatologicznej, implantologii czy protetyce.

W Centrum Stomatologicznym Curodental pracują lekarze ze wszystkich dziedzin stomatologii. Pozwala to na świadczenie holistycznych usług z zakresu stomatologii. pacjent zgłaszając się na leczenie do naszej kliniki, może być pewien, że po wizycie wyjdzie z naszej klinik z pięknym uśmiechem.

 

Centrum Stomatologiczne Curodental – Twój ratunek na ból zęba

Centrum Stomatologiczne Curodental zostało w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia i aparatury. W tym w cyfrowy tomograf komputerowy oraz cyfrowy aparat punktowy. Dostęp do wykonania zdjęcia RTG podczas wizyty stomatologicznej umożliwia lekarzowi o wiele szybsze oraz trafniejsze postawienie diagnozy oraz zaplanowanie leczenia.

RTG zębów

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę

Z ostrym bólem zęba zapraszamy do Centrum Stomatologicznego Curodental!