12

Dr Alicja Nowicka

Właściciel Centrum Stomatologicznego Curodental. Studia stomatologiczne ukończyła na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Od początku pracy w zawodzie szczególne interesowała się stomatologią zachowawczą i protetyką. Dzięki bogatemu doświadczeniu z tych dziedzin  wykonuje kompleksowe odbudowy braków uzębienia. Jej praca cechuje się niezwykłą starannością i precyzją, które w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami pozwalają na uzyskanie pięknego i estetycznego uśmiechu.

 

 

 


 

 

134

Dr Agnieszka Kubik

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale stomatologii. Jest to dentysta z wieloletnim doświadczeniem. W pracy zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym i protetyką, jednak jej konikiem jest przede wszystkim  stomatologia estetyczna. Jest to dentysta, który lubi swoją pracę i zawsze dąży do perfekcji w jej wykonywaniu. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Posługuje się językiem angielskim.

 


 

 

Zajkowska

 Dr Martyna Zajkowska

Dentystka, która rozmawia, tłumaczy i pokazuje. Uwielbia „uśmiechać” małych pacjentów. Zafascynowana chirurgią stomatologiczną. Należy do „Lecz człowieka, nie chorobę” – jedynej grupy stomatologów w Polsce, która podejmuje temat komunikacji z pacjentem i public relations w stomatologii.

Pisze na blogu: lekarze.bridgehead.pl

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wysokiej klasy szkoleniach. Posługuje się językiem angielskim.


 

 

zdjecie

 Dr Milena Szczęsna

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Traktująca stomatoogię jako swoją życiową pasję. Uważa, że wizualna zmiana uśmiechu wpływa pozytywnie na nasz uśmiech wewnętrzny. 

Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją oraz protetyką. Biegle posługuje się językiem angielskim. 

 


 

 

dentysta - GdanskDr Piotr Fitaszewski

 

 

 

 

 


 

dentysta Gdansk

 

Dr Halina Kempa

 

 

 

 

 


 

 

dentysta Gdansk

Dr Edyta Kuskowska

 

 

 

 

 

 


 

 

dentysta - Gdansk

Dr Dymitr Adamonis

 

 

 

 

 

 


 

dentysta Gdansk

Dr Izabella  Żak

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Zarejestruj się do naszego specjalisty już dziś przez formularz zgłoszeniowy lub

NorwayPolandSwedishEnglish