Lek. stom.

Piotr Fitaszewski

Dr Piotr Fitaszewski ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w kraju oraz za granicą. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kongresach i kursach z zakresu implantologii w kraju raz zagranicą.

W Centrum Stomatologicznym Curodental specjalizuje się w zakresie implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz mikrochirurgii tkanek przyzębia, implantoprotetyce.

Bardzo ceniony przez swoich pacjentów za profesjonalne podejście do problemów z którymi się zgłaszają.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

Umów się na wizytę

Wykonuje zabiegi

implantologii, chirurgii, implantoprotetyce

Opinie

Robiłam u Piotra Fitaszewskiego obydwie jedynki! implant z koroną, a na drugiej koronę na własnym zębie. Jestem bardzo zadowolona, podejście do pacjenta, wiedza medyczna, profesjonalizm, dbałość o detale i przede wszystkim estetykę i efekt końcowy. Sposób rozliczania z klientem super. Cały etap leczenia trwał kilka m-cy, na wstępie podano mi koszt, nie ma niespodzianek w trakcie leczenia, kontrole i nagłe wizyty(wklejanie zęba zastępczego) bezpłatne. Polecam, zwłaszcza w trudnych przypadkach, które wymagają dużego doświadczenia i wiedzy stomatologicznej.
- Zadowolona Pacjentka
Lekarz godny polecenia.
Wizyty nie wywoływały u mnie stresu.
Miałam wyrywane 2 zeby u p.Doktora Fitaszewskiego.
Zero bólu , miła ratmosfera, Pan doktor porozmawia wytlumaczy ale i pośmieje sie 🙂 Polecam
- Magdalena
Polecam Pana doktora. Usunięcie dolnej ósmeki i siódemki przebiegło szybko i bezboleśnie. Dużo strachu o nic. Najważniejsze, że nie bolało także wtedy, gdy przestało działać znieczulenie. Panie doktorze, dziękuję bardzo
- Agnieszka
previous arrow
next arrow
Slider

 

Dodaj opinie za pośrednictwem poniższych platform:

Certyfikaty

Umów się na wizytę

EnglishSwedishPolandNorway