Klinika Curodental
Klinika Curodental

Klinika

 

Centrum Stomatologiczne Curodental jest nowoczesną Kliniką zajmującą się kompleksowymleczeniem z zakresu stomatologii. Gabinet stomatologiczny został założony w 1993 roku i jako jedna z pierwszych prywatnych  Klinik na terenieTrójmiasta świadczył swoim pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Przez ponad 20 lat swojej działalności Curodental zdobył uznanie wielu tysięcy osób.

Nasz gabinet zlokalizowany jest w centrum Gdańska przy ulicy Okopowej. Na terenie Centrum Stomatologicznego znajduje się m.in. kilka  gabinetów, pracownia rtg wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz obszerna poczekalnia dla naszych pacjentów. Wszystkie pomieszczenia znajdujące się w naszej Klinice są klimatyzowane.

Zarówno budynek jak i lokal zajmowany przez Klinikę został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.Nowoczesna winda, szerokie przejścia, toaleta dla niepełnosprawnych czy podjazdy pozwolą bezproblemowo odbyć wizytę w naszym Centrum.

Lekarze Centrum Stomatologicznego Curodental to specjaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy swój zawód uprawiają z zamiłowaniem i pasją. Wszyscy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach stomatologicznych. Przychodząc na wizytę do naszej Kliniki  mają Państwo gwarancję, że dentysta zaproponuje wszystkie możliwe warianty leczenia i wspólnie z Państwem wybierze najlepszy z nich.

Zastosowanie sprzętu najnowszej generacji w połączeniu z doświadczeniem , wiedzą i umiejętnościami  naszych lekarzy daje nieograniczone możliwości w precyzyjnej diagnozie i leczeniu stomatologicznym naszych Pacjentów.

EnglishSwedishPolandNorway